Mutfaklarınızda keyif, sofralarınızda lezzet yaratabilmek için bir hayal kurduk
ve bu hayali cam bir şişenin içine sığdırdık.
TADINI ÇIKARIN..

Sen tamamla!

SGYarımYamalak önce alışverişi yapıyor, sonra yıkıyor, ayıklıyor, doğruyor, kurutuyor, ardından formül geliştiriyor, ölçüyor, tartıyor ve sırasıyla şişelere dolduruyor. Sonrasında yapılacak iş çok basit.. Kimisi için sadece su koyup kaynatmak, kimisi için yumurta ve süt ile çırpmak, kimisi için zeytinyağı ve yoğurtla yoğurmak gerekiyor. Bunun adı da son dokunuş oluyor.. Pişirilen her şey kişiye özel!
Bu şişelere alışan vazgeçemeyecek; tatilde, evde, işler yoğunken, gecenin bir vakti acıkınca veya aniden misafir bastırınca.. El altında bulunsun, gerisi kolay..

Çocuklar için çok eğlenceli,

gençler için pratik, herkes için işleri kolaylaştırmak üzere sunduğumuz şişe karışımlarımız mutluluk yaratmaya odaklandı..

Her nerede olursanız olun

evinizin kapısına kadar geliriz, evde yemek yoksa, acil bir misafir geldiyse çok işe yararız, bizi alıp tatile bile götürebilirsiniz. Bozulma, ekşime, çözülme derdimiz yok. Bir kaç eksik malzememiz var onu da siz tamamlıyorsunuz. Alışverişe filan gitmeye gerek yok tamamlamak için. Herkesin evinde olan şeyler. Hatta bazısına sadece su bile yeter..